Kalendář turnajů 2019 pořádaných v Trutnově

Registrovaní:

1.-3.6. Východočeský oblastní přebor – starší žáci

29.6.-2.7. Turnaj starších žáků – kategorie B

17.-19.8. Turnaj starších žákyň kategorie C

27.-26.8. Turnaj mladších žákyň a žáků kategorie C

Neregistrovaní:

20.4. Velikonoční debly

18.5. Květnový rekreant Cup 2019 – dvouhry

22.6. Noční debly u Davídka

13.7. Rekreant Cup 2019 – dvouhry

10.8. Kvalifikace KH kraje - singly

31.8. Kvalifikace KH kraje – čtyřhry

14.9. Davis Cup Krkonoše 2019 – turnaj dvojic

21.9. Memoriál J.Romančáka 2019 v Horním Maršově

Kalendář turnajů pořádaných našim oddílem 2017/2018

Oddíl TJ Lokomotiva Trutnov pořádal v sezóně 2017/2018 několik turnajů jednotlivců, jejichž výsledky se započítávají do žebříčků jednotlivých věkových kategorií vydávaných ČTS v průběhu října každého kalendářního roku. Níže uvádíme jejich přehled:

Ve dnech 02. – 04. prosince 2017 pořádal náš oddíl meziokresní halové přebory královéhradeckého kraje mladších žákyň, jehož se zúčastnily naše hráčka Sára Vlčková a dále pak dvě hostující hráčky Kateřina Špůrová a Viktorie Říhová. Sára postoupila do druhého kola dvouhry a do semifinále čtyřhry, Kateřina do semifinále dvouhry, Viktorie až do finále dvouhry a ve čtyřhře obsadily společně třetí místo. Podrobné výsledky naleznete zde.

Ve dnech 09. – 11. prosince 2017 se u nás konaly meziokresní halové přebory královéhradeckého kraje starších žáků za účasti trutnovských hráčů Patrika Zháněla, Adama Sedláčka, Petra Javůrka, Miroslava Podrábského, Richarda Čukana, Michala Hampla a Šimona Zháněla. Čtyři naši hráči z výše jmenovaných se probojovali do čtvrtfinále dvouhry, bratři Zhánělovi do semifinále čtyřhry a Adam Sedláček obsadil v deblové konkurenci první místo. Zde jsou podrobné výsledky.

Nejdůležitějším turnajem zimní sezóny bylo pořádání východočeského oblastního přeboru starších žákyň. Místem konání byla nafukovací hala tenisového areálu společnosti Mebys Trutnov. Turnaj se konal ve dnech od 27. – 29. ledna 2018. Z našich hráček se postavily na start Simona Křepinská, Eliška Hrabalová, Ester Köhlerová, Aneta Martincová, Natálie Nývltová a Klára Melicharová. Nejvíce se dařilo Simoně Křepinské, která se probojovala do finále dvouhry a ve čtyřhře zvítězila. Eliška Hrabalová došla do čtvrtfinále dvouhry i čtyřhry. Gratulujeme. Podrobné výsledky naleznete zde.

Ve dnech od 10. – 12. března 2018 pořádal náš oddíl halový turnaj kategorie C za účasti domácích hráčů Šimona Zháněla, Petra Javůrka a hostujícího Miroslava Podrábského. Šimon se probojoval do finále dvouhry, Míra do semifinále a Petr do čtvrtfinále, Míra pak dokázal zvítězit v deblové konkurenci. Podrobné výsledky zde.

Nejvýznamnějším venkovním turnajem byl bezesporu východočeský oblastní přebor starších žáků, který se konal ve dnech 02. - 04. června 2018 v domácím prostředí tenisového areálu Mebysu Trutnov. Náš oddíl reprezentovali Martin Fiala, Petr Javůrek a hostující hráči Matyáš Soumar a Miroslav Podrábský, přičemž prvně jmenovaný se probojoval až do semifinále dvouhry, což je krásný úspěch, neboť se musel vypořádat se soupeři mnohdy i o rok staršími. Podrobné výsledky naleznete zde.

Ve dnech od 21. – 23. července 2018 proběhl na trutnovských dvorcích společnosti Mebys turnaj mladších žáků kategorie C, jehož se zúčastnili Petr Javůrek a hostující Miroslav Podrábský. Petr obsadil ve dvouhře i čtyřhře druhé místo, Míra zvítězil ve dvouhře i čtyřhře. Zde naleznete podrobné výsledky.

Ve dnech od 04. – 06. srpna 2018 se uskutečnil kvalitně obsazený turnaj starších žáků kategorie C. Za náš oddíl startovali Martin Fiala, Petr Javůrek, Richard Čukan, Matyáš Soumar. Martin obsadil shodně druhé místo ve dvouhře a ve čtyřhře, Matyáš se probojoval mezi nejlepších osm ve dvouhře a společně s Martinem vybojovali druhé místo ve čtyřhře. Výsledky z turnaje zde.

Dalším turnajem, jehož jsme byli pořadatelem a který bychom rádi zmínili, byl turnaj kategorie B starších žákyň. Konal se ve dnech od 09. - 12. srpna 2018 a zúčastnilo se ho hned několik hráček našeho oddílu: Simona Křepinská, Eliška Hrabalová, Aneta Martincová a Natálie Nývltová, přičemž první dvě jmenované se probojovaly do čtvrfinále dvouhry a Eliška Hrabalová vybojovala navíc finále ve čtyřhře. Podrobné výsledky naleznete zde.

Lví podíl a největší zásluhu na pořádání všech výše zmíněných turnajů má pan Zdeněk Hynek, za což mu jménem všech členů našeho oddílu z celého srdce děkujeme!

 


 
© Tenis Trutnov, © HAVLIS

TOPlist