Družstva

Sezóna 2017 družstev TJ Lokomotiva Trutnov

Babytenis

Družstvo babytenistů A se s 3 vítěstvími a 2 prohrami umístilo na pěkném 3. místě a hrálo ve složení: Klacek Tadeáš, Havelka Jakub, Johan Marek a Polášková Alena.

Naše družstvo B se v nižší soutěži s 1 vítězstvím a 4 prohrami umístilo na 5. místě. Hrálo ve složení: Kalousek Vojtěch, Prášek Luca Samuel, Smolíková Adéla a Kotroušová Hana.

Mladší žáci

Družstvo mladších žáků A se v nejvyšší krajské soutěži Junior Tour umístilo na výborném 2. místě s 5 vítězstvími a pouze 1 porážkou, která rozhodla o nepostupu na MČR družstev. Hrálo ve složení: Fiala Martin, Sedláček Adam, Zháněl Patrik, Zháněl Šimon, Hrabalová Eliška, Jansová Eliška a Martincová Aneta.

Mladší žáci B obsadili v krajském přeboru 5. místo za 2 vítězství a 4 porážky. Hrálo ve složení: Vokatý Martin, Mühl Pavel, Podrábský Mirek, Javůrek Petr, Zháněl Šimon, Martincová Aneta, Melicharová Klára a Vlčková Sára.

Starší žáci

Družstvu starších žáků A se dařilo v krajském přeboru a s 5 vítězstvími a 1 prohrou se umístilo na krásném 2. místě a pro příští sezónu si vybojovalo účast v nejprestižnější Junior Tour. Hrálo ve složení: Ferkl Martin, Lidický Oliver, Fiala Martin, Sedláček Adam, Zháněl Patrik, Köhlerová Ester, Martincová Aneta a Nývltová Natálie.

Starší žáci B si zahráli krajskou soutěž a s 5 vítězstvími a 1 prohrou obsadili rovněž výborné 2. místo. Hráli ve složení: Flössel Petr, Martinec Jakub, Hampl Michal, Čukan Richard, Javůrek Petr, Hrudíková Daniela, Nývltová Natálie, Vlčková Sára a Melicharová Klára.

Dorostenci

V královéhradeckým krajským přeboru se naši dorostenci umístili na 3. místě s 5 vítěznými a 2 prohranými zápasy. Za družstvo si zahráli: Křepinský Tomáš, Syrovátka Filip, Stuchlík Jakub, Korbel David, Ferkl Martin, Lidický Oliver, Křepinská Simona, Köhlerová Ester a Bernardová Pavla.

Dospělí

Po loňské nepovedené sestupové sezóně se dospělí snažili o postup do přeboru, ale bohužel v rozhodujícím zápasu sezóny nestačili na družstvo ze Dvora Králové nad Labem. S bilancí 6 výher a 1 prohry tak obsadili 2. místo v krajské soutěži 1A třídy. V družstvu si zahráli: Vykoukal Petr, Hrudík Martin, Efler Petr, Davídek Tomáš, Baťka Michal, Fajfr Tomáš, Davídek Libor, Křepinský Tomáš, Orlowská Tereza, Sůvová Romana, Köhlerová Ester a Křepinská Simona.

 

Sezóna 2016 družstev TJ Lokomotiva Trutnov

Minitenis

V Memoriálu Zdeňka Kocmana - Hradecko A se naše družstvo umístilo na krásném 2. místě. V soutěži 8x vyhrálo a jenom 2x prohrálo. Hrálo ve složení: Klacek Tadeáš, Johan Marek, Martinec Tomáš, Bicek Lukáš, Havelka Jakub a Köhlerová Sofie.

Babytenis

Družstvo babytenistů A se s 2 vítěstvími a 2 prohrami umístilo na pěkném 2. místě a hrálo ve složení: Zháněl Šimon, Vokatý Martin, Klacek Tadeáš, Mühl Pavel a Vlčková Sára. Naše družstvo B se v nižší soutěži s 1 vítězstvím a 3 prohrami umístilo na 4. místě. Hrálo ve složení: Rothová Marika, Polášková Alena, Humňalová Marie a Jelínek Jan.

Mladší žáci

Družstvo mladších žáků A se v nejvyšší krajské soutěži tzv. Junior Tour umístilo na krásném 4. místě se 3 vítězstvími a 4 porážkami. Hrálo ve složení: Ferkl Martin, Lidický Oliver, Fiala Martin, Sedláček Adam, Čukan Richard, Köhlerová Ester, Hrabalová Eliška, Křepinská Simona a Martincová Aneta.

Mladší žáci B obsadili v krajském přeboru 4. místo za 3 vítězství a 3 porážky. Hrálo ve složení: Zháněl Patrik, Hampl Michal, Čukan Richard, Javůrek Petr, Martincová Aneta, Hrudíková Daniela a Nývltová Natálie.

Starší žáci

Družstvo starších žáků A se účastnilo krajského přeboru a se 4 výhrami a 2 prohrami obsadilo krásné 3. místo. Hrálo ve složení: Ferkl Martin, Lidický Oliver, Fiala Martin, Sedláček Adam, Martinec Jakub, Čukan Richard, Köhlerová Ester a Hrabalová Eliška.

Starší žáci B si zahráli krajskou soutěž a s 2 vítězstvími a 4 prohrami obsadili 5. místo. Hráli ve složení: Zháněl Patrik, Flössel Petr, Martinec Jakub, Hampl Michal, Čukan Richard, Fiebinger Adam, Martincová Aneta, Hrudíková Daniela a Nývltová Natálie.

Dorostenci

V královéhradeckém krajském přeboru se naši dorostenci umístili na 3. místě se 3 vítěznými a 3 prohranými zápasy. Za družstvo si zahráli: Křepinský Tomáš, Ferkl Richard, Korbel David, Strachota Jan, Beladová Markéta, Křepinská Simona, Köhlerová Ester a Ferklová Karolína.

Dospělí

Naši nejstarší hráči si zahráli krajský přebor a bohužel se jim soutěž nepovedlo udržet. Skončili na 6. místě s 2 vítěznými zápasy a 5 prohrami. V družstvu si zahráli: Vykoukal Petr, Hrudík Martin, Efler Petr, Zaplatílek Jakub, Baťka Michal, Fajfr Tomáš, Davídek Libor, Orlowská Tereza, Ferklová Karolína a Křepinská Simona.

 

Úspěšná sezóna 2015 tenisových družstev TJ Lokomotiva Trutnov

Minitenis

Družstvo trutnovských minitenistů ve složení - Marek Johan, Alena Polášková, Jan Jelínek, David Hynek a Sofie Köhlerová - si zahrálo Memoriál Zdeňka Kocmana ve hradecké skupině A. V této šestičlenné skupině obsadil tým čtvrté místo a do dalších bojů tak nepostoupil.

Babytenis

Babytenisové družstvo A v sestavě: Adam Sedláček, Martin Fiala, Martin Vokatý, Ondra Martinec a Anna Červíčková - vyhrálo hradeckou skupinu B Memoriálu Zdeňka Kocmana. V semifinálových vyřazovacích bojích zdolalo áčko Jiskry Havlíčkova Brodu a postoupilo mezi čtyři nejlepší týmy Hradeckého a Pardubického kraje. Do finálových bojů v Hlinsku však nastoupilo v neúplné sestavě a tím ztratilo možnost poprat se o postup na MČR v Prostějově. Nakonec obsadilo konečné čtvrté místo.

Stejnou soutěž odehrálo i družstvo B v sestavě: Marika Rothová, Marie Humňalová, Jan Jelínek a Alena Polášková. Tento tým sbíral hlavně cenné zápasové zkušenosti a v soutěži skončil již po odehrání základní skupiny.

Z individuálních výkonů je třeba vyzdvihnout zejména úspěchy Adama Sedláčka a Martina Fialy. Adam sehrál 16 turnajů, z toho na 7x zvítězil, 1x skončil druhý a 6x byl třetí. Martin se zúčastnil 22 turnajů, z toho tři turnaje vyhrál, na jednom skončil druhý a čtyřikrát byl třetí.

Mladší žáci

Áčko smíšených družstev ve složení: Vojtěch a Matěj Talábovi, Martin Ferkl, Oliver Lidický, Simona Křepinská a Ester Köhlerová - hrál nejvyšší soutěž Junior Tour - O putovní pohár prezidenta ČTS. Po třech vítězstvích skončil na celkovém pátém místě, čímž si zajistil účast v této nejvyšší soutěži i pro příští rok.

Úspěšně si počínalo i béčko. V sestavě Mikolay Lis, Petr Flössel, Jakub Martinec, Michal Hampl, Adam Fiebinger, Natálie Nývltová, Daniela Hrudíková, Natálie Lajská, Eliška Hrabalová a Aneta Martincová - zvítězilo v krajské soutěži A a postoupilo do krajského přeboru.

Starší žáci

Družstvo starších žáků ve složení: Tomáš Křepinský, Filip Syrovátka, Richard a Martin Ferklovi, Oliver Lidický, Jiří Fiedler, Alicja Topolewska, Simona Křepinská, Ester Köhlerová a Adéla Radová – se v osmičlenném poli umístilo na sedmém místě a sestoupilo do krajského přeboru.

Dorostenci

Tým dorostenců ve složení: David Kirnig, Tomáš Křepinský, David Korbel, Filip Syrovátka, Richard Ferkl, Jan Strachota, Kristýna Kvochová, Alicja Topolewska, Karolína Ferklová a Adéla Radová – si třemi vítězstvími zajistil šesté místo a udržel se v krajském přeboru.

Dospělí

Družstvo dospělých v sestavě: Petr Vykoukal, Libor Davídek, Tomáš Fajfr, Petr Efler, Michal Baťka, Martin Hrudík, Jan Adamczyk, Tereza Orlowská, Kristýna Kvochová, Natalia Slawiňska a Alicja Topolewska – si dvěma vítězstvími zajistilo šesté místo a udrželo se v krajském přeboru.

 

Úspěšná sezóna 2014 tenisových družstev TJ LOKO Trutnov

Nejmladší děti si zahrály Memoriál Zdeňka Kocmana v minitenise, kde po vítězství ve skupině obsadily konečné třetí místo. Oporami tohoto týmu byli především Ondřej Martinec a Martin Vokatý.


Družstvo minitenisu - zleva: Martin Vokatý, Ondřej Martinec, Alena Polášková, Marie Humňalová, Marika Rothová.

Družstvu babytenistů se na tomto memoriálu rovněž podařilo vyhrát skupinu a obsadit celkové čtvrté místo. Ze členů tohoto týmu se nejvíce dařilo Adamu Sedláčkovi a Elišce Hrabalové, kteří v uplynulé sezóně dosáhli i několika individuálních úspěchů. Adam si zahrál finále dvouhry na turnajích v Letovicích a Pardubicích, Eliška triumfovala na turnaji v Hradci Králové a na domácím turnaji si zahrála finále.


Družstvo babytenisu - zleva Adam Sedláček, Martin Fiala, Eliška Hrabalová, Aneta Martincová.


Družstvo babytenisu - zleva: Martin Fiala, Aneta Martincová, Eliška Hrabalová, Adam Sedláček.

Mladší žáci bojovali v nejvyšší krajské soutěži Junior Tour, ve které obsadili šesté místo. Na úspěchu se nejvíce podíleli Tomáš Křepinský, Ríša Ferkl, Oliver Lidický, Martin Ferkl a z dívek Simona Křepinská a Ester Köhlerová.

Družstvu starších žáků, které hrálo Královehradecký krajský přebor, se podařilo postoupit do nejvyšší soutěže Junior Tour. K oporám týmu patřili především Filip Syrovátka, který na krajském žebříčku obsadil 32. místo a David Korbel, jenž se umístil na 42. místě.

Dorostenci bojovali v Královehradecké krajské soutěži a podařilo se jim vyhrát svoji skupinu a postoupit do vyšší třídy.

Družstvo dospělých se umístilo na pátém místě Královehradeckého krajského přeboru.

Soutěže smíšených družstev - rok 2016

Soutěže smíšených družstev - rok 2015

Soutěže smíšených družstev - rok 2014

 
© Tenis Trutnov, © HAVLIS

TOPlist