Družstva

Výsledky v soutěžích smíšených družstev 2023

Výsledky soutěží smíšených družstev jednotlivých věkových kategorií v sezoně 2023 naleznete vpravo.

 

Výsledky v soutěžích smíšených družstev 2022

Výsledky soutěží smíšených družstev jednotlivých věkových kategorií v sezoně 2022 naleznete vpravo.

 

Výsledky v soutěžích smíšených družstev 2021

Výsledky soutěží smíšených družstev jednotlivých věkových kategorií v sezoně 2021 naleznete vpravo.

 

Výsledky v soutěžích smíšených družstev 2020

Výsledky soutěží smíšených družstev 2020 naleznete vpravo.

 

Výsledky v soutěžích smíšených družstev 2019

V letošní sezoně reprezentuje náš oddíl tenisu celkem devět družstev v pěti různých věkových kategoriích, jejichž přehled a aktuální výsledky naleznete vpravo.

 

Výsledky v soutěžích smíšených družstev 2018

V soutěžích smíšených družstev pořádaných ČTS jsme měli zastoupení v následujících věkových kategoriích: baby tenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí.

„A“ družstvo baby tenistů pod vedením kapitánky paní Lucie Klackové ve složení Klacek T., Havelka J., Johan M., Soumar Št. a Martinec T. nastupovalo v nejvyšší soutěži královéhradeckého kraje, „Memoriálu Zdeňka Kocmana“, a s bilancí pěti vítězství a dvou porážek obsadilo výborné 3. místo za týmy TC Dvorem Králové a Tenis- Centrem Hradcem Králové, za což jim patří velké uznání.

„B“ družstvo baby tenistů pod vedením kapitána pana Ondřeje Kalouska ve složení Martinec T. Okrouhlický V., Vlček A. a Žoldák M. hrálo v „Královéhradecké soutěži“ a skončilo na pěkném druhém místě za týmem TC Dvůr Králové „B“ s bilancí tří vítězství a jedné porážky.

„A“ družstvo mladšího žactva pod vedením kapitána pana Stanislava Sedláčka ve složení Sedláček A., Soumar M., Zháněl Š., Javůrek P., Podrábský M., Špůrová K., Říhová V., Vlčková S. a Polášková A. obsadilo s bilancí tří vítězství a čtyř porážek v nejvyšší soutěži královéhradeckého kraje „O putovní pohár prezidenta ČTS“ pěkné páté místo a tím pádem udrželo tuto prestižní soutěž pro příští rok, za což zaslouží velké uznání a patří jim velké poděkování. Obzvláště nás těší, že za naším celkem skončily tradiční kluby z velkých měst, k nimž bezesporu patří TJ Tesla Pardubice A, LTC Pardubice A a TK Dynamo Hradec Králové.

„B“ družstvo mladšího žactva pod vedením kapitána pana Martina Vokatého ve složení Podrábský M., Vokatý M., Mühl P., Prášek L., Pavlík D., Prášek N., Korbel A., Vlčková S., Rothová M. a Polášková A. zaplatilo daň z nezkušenosti a sestoupilo s bilancí jednoho vítězství a šesti proher z královéhradeckého krajského přeboru. Samozřejmě nás to mrzí, nejvíce za děti samotné, a přejeme jim všechno nejlepší do příštího ročníku.

„A“ družstvo staršího žactva pod vedením kapitána pana Martina Fialy st. ve složení Fiala M., Lidický O., Ferkl M., Sedláček A., Soumar M., Zháněl P., Javůrek P., Křepinská S., Hrabalová E., Köhlerová E., Nývltová N. a Martincová A. hájilo barvy našeho oddílu v nejvyšší soutěži „O putovní pohár prezidenta ČTS“ a v silné konkurenci obsadilo s bilancí čtyř vítězství a tří porážek celkové čtvrté místo. V tabulce za naším týmem skončila družstva z Havlíčkova Brodu, Tesly Pardubic, České Třebové a Pernštýnu Pardubic, úspěšnější byla pak družstva TJ Svitavy, Tenis- Centrum DTJ Hradec Králové a LTC Pardubice. Dosaženého výsledku si moc vážíme a všem výše jmenovaným hráčům a hráčkám našeho oddílu gratulujeme.

„B“ družstvo staršího žactva pod vedením kapitána pana Petra Javůrka st. ve složení Soumar M., Zháněl P., Zháněl Š., Javůrek P., Čukan R., Mühl P., Köhlerová E., Nývltová N., Martincová A. a Melicharová K. obsadilo v soutěži „Královéhradecký krajský přebor“ s bilancí tří vítězství a tří porážek páté nesestupové místo, což nás těší z toho důvodu, že i v příštím ročníku budou mít naše hráčky a hráči možnost nastupovat k utkáním v kvalitní soutěži.

Družstvo dorostu pod vedením kapitána pana Michala Syrovátky ve složení Křepinský T., Syrovátka F., Sajdak H., Ferkl R., Fiala M., Ferkl M., Lidický O., Křepinská S., Hrabalová E. a Köhlerová E. obsadilo v soutěži „Královéhradecký krajský přebor“ s bilancí šesti výher a pouze jedné porážky druhé místo. Celkové umístění nás trochu mrzí, ve skrytu duše jsme doufali, že by dorostenci mohli s trochou štěstí postoupit do nejvyšší soutěže v kraji, ale družstvo Tenis- Centrum DTJ Hradec Králové „C“ bylo nakonec nad jejich síly. Přesto gratulujeme za krásné druhé místo.

„A“ družstvo dospělých pod vedením kapitána pana Martina Hrudíka ve složení Hrudík M., Davídek T., Křepinský T., Fajfr T., Baťka M., Efler P., Syrovátka F., Ferkl R., Zaplatílek J., Nováková P., Orlowská T., Křepinská S. a Hrabalová E. postoupilo bez porážky z královéhradecké soutěže 1. třídy A do královéhradeckého přeboru. Z postupu do vyšší soutěže máme velkou radost a gratulujeme.

„B“ družstvo dospělých pod vedením kapitána pana Petra Eflera ve složení Baťka M., Syrovátka F., Efler P., Sajdak H., Ferkl R., Strachota J., Zaplatílek J., Köhlerová E., Martincová A., Nývltová N., Ferklová K. a Radová Adéla postoupilo bez porážky z východočeské krajské soutěže 2. třídy A do královéhradecké soutěže 1. třídy A. Všem výše jmenovaným gratulujeme k postupu.

Z celkového hlediska hodnotíme výsledky dosažené v soutěžích smíšených družstev pořádaných ČTS v roce 2018 kladně, startovalo 9 družstev napříč všemi věkovými kategoriemi, dvě z toho postoupila do vyšších soutěží, další tři udržely nejvyšší soutěže v rámci kraje a pouze jedno sestoupilo do nižší soutěže.

Sezóna 2017 družstev TJ Lokomotiva Trutnov

Babytenis

Družstvo babytenistů A se s 3 vítěstvími a 2 prohrami umístilo na pěkném 3. místě a hrálo ve složení: Klacek Tadeáš, Havelka Jakub, Johan Marek a Polášková Alena.

Naše družstvo B se v nižší soutěži s 1 vítězstvím a 4 prohrami umístilo na 5. místě. Hrálo ve složení: Kalousek Vojtěch, Prášek Luca Samuel, Smolíková Adéla a Kotroušová Hana.

Mladší žáci

Družstvo mladších žáků A se v nejvyšší krajské soutěži Junior Tour umístilo na výborném 2. místě s 5 vítězstvími a pouze 1 porážkou, která rozhodla o nepostupu na MČR družstev. Hrálo ve složení: Fiala Martin, Sedláček Adam, Zháněl Patrik, Zháněl Šimon, Hrabalová Eliška, Jansová Eliška a Martincová Aneta.

Mladší žáci B obsadili v krajském přeboru 5. místo za 2 vítězství a 4 porážky. Hrálo ve složení: Vokatý Martin, Mühl Pavel, Podrábský Mirek, Javůrek Petr, Zháněl Šimon, Martincová Aneta, Melicharová Klára a Vlčková Sára.

Starší žáci

Družstvu starších žáků A se dařilo v krajském přeboru a s 5 vítězstvími a 1 prohrou se umístilo na krásném 2. místě a pro příští sezónu si vybojovalo účast v nejprestižnější Junior Tour. Hrálo ve složení: Ferkl Martin, Lidický Oliver, Fiala Martin, Sedláček Adam, Zháněl Patrik, Köhlerová Ester, Martincová Aneta a Nývltová Natálie.

Starší žáci B si zahráli krajskou soutěž a s 5 vítězstvími a 1 prohrou obsadili rovněž výborné 2. místo. Hráli ve složení: Flössel Petr, Martinec Jakub, Hampl Michal, Čukan Richard, Javůrek Petr, Hrudíková Daniela, Nývltová Natálie, Vlčková Sára a Melicharová Klára.

Dorostenci

V královéhradeckým krajským přeboru se naši dorostenci umístili na 3. místě s 5 vítěznými a 2 prohranými zápasy. Za družstvo si zahráli: Křepinský Tomáš, Syrovátka Filip, Stuchlík Jakub, Korbel David, Ferkl Martin, Lidický Oliver, Křepinská Simona, Köhlerová Ester a Bernardová Pavla.

Dospělí

Po loňské nepovedené sestupové sezóně se dospělí snažili o postup do přeboru, ale bohužel v rozhodujícím zápasu sezóny nestačili na družstvo ze Dvora Králové nad Labem. S bilancí 6 výher a 1 prohry tak obsadili 2. místo v krajské soutěži 1A třídy. V družstvu si zahráli: Vykoukal Petr, Hrudík Martin, Efler Petr, Davídek Tomáš, Baťka Michal, Fajfr Tomáš, Davídek Libor, Křepinský Tomáš, Orlowská Tereza, Sůvová Romana, Köhlerová Ester a Křepinská Simona.

Sezóna 2016 družstev TJ Lokomotiva Trutnov

Minitenis

V Memoriálu Zdeňka Kocmana - Hradecko A se naše družstvo umístilo na krásném 2. místě. V soutěži 8x vyhrálo a jenom 2x prohrálo. Hrálo ve složení: Klacek Tadeáš, Johan Marek, Martinec Tomáš, Bicek Lukáš, Havelka Jakub a Köhlerová Sofie.

Babytenis

Družstvo babytenistů A se s 2 vítěstvími a 2 prohrami umístilo na pěkném 2. místě a hrálo ve složení: Zháněl Šimon, Vokatý Martin, Klacek Tadeáš, Mühl Pavel a Vlčková Sára. Naše družstvo B se v nižší soutěži s 1 vítězstvím a 3 prohrami umístilo na 4. místě. Hrálo ve složení: Rothová Marika, Polášková Alena, Humňalová Marie a Jelínek Jan.

Mladší žáci

Družstvo mladších žáků A se v nejvyšší krajské soutěži tzv. Junior Tour umístilo na krásném 4. místě se 3 vítězstvími a 4 porážkami. Hrálo ve složení: Ferkl Martin, Lidický Oliver, Fiala Martin, Sedláček Adam, Čukan Richard, Köhlerová Ester, Hrabalová Eliška, Křepinská Simona a Martincová Aneta.

Mladší žáci B obsadili v krajském přeboru 4. místo za 3 vítězství a 3 porážky. Hrálo ve složení: Zháněl Patrik, Hampl Michal, Čukan Richard, Javůrek Petr, Martincová Aneta, Hrudíková Daniela a Nývltová Natálie.

Starší žáci

Družstvo starších žáků A se účastnilo krajského přeboru a se 4 výhrami a 2 prohrami obsadilo krásné 3. místo. Hrálo ve složení: Ferkl Martin, Lidický Oliver, Fiala Martin, Sedláček Adam, Martinec Jakub, Čukan Richard, Köhlerová Ester a Hrabalová Eliška.

Starší žáci B si zahráli krajskou soutěž a s 2 vítězstvími a 4 prohrami obsadili 5. místo. Hráli ve složení: Zháněl Patrik, Flössel Petr, Martinec Jakub, Hampl Michal, Čukan Richard, Fiebinger Adam, Martincová Aneta, Hrudíková Daniela a Nývltová Natálie.

Dorostenci

V královéhradeckém krajském přeboru se naši dorostenci umístili na 3. místě se 3 vítěznými a 3 prohranými zápasy. Za družstvo si zahráli: Křepinský Tomáš, Ferkl Richard, Korbel David, Strachota Jan, Beladová Markéta, Křepinská Simona, Köhlerová Ester a Ferklová Karolína.

Dospělí

Naši nejstarší hráči si zahráli krajský přebor a bohužel se jim soutěž nepovedlo udržet. Skončili na 6. místě s 2 vítěznými zápasy a 5 prohrami. V družstvu si zahráli: Vykoukal Petr, Hrudík Martin, Efler Petr, Zaplatílek Jakub, Baťka Michal, Fajfr Tomáš, Davídek Libor, Orlowská Tereza, Ferklová Karolína a Křepinská Simona.

Úspěšná sezóna 2015 tenisových družstev TJ Lokomotiva Trutnov

Minitenis

Družstvo trutnovských minitenistů ve složení - Marek Johan, Alena Polášková, Jan Jelínek, David Hynek a Sofie Köhlerová - si zahrálo Memoriál Zdeňka Kocmana ve hradecké skupině A. V této šestičlenné skupině obsadil tým čtvrté místo a do dalších bojů tak nepostoupil.

Babytenis

Babytenisové družstvo A v sestavě: Adam Sedláček, Martin Fiala, Martin Vokatý, Ondra Martinec a Anna Červíčková - vyhrálo hradeckou skupinu B Memoriálu Zdeňka Kocmana. V semifinálových vyřazovacích bojích zdolalo áčko Jiskry Havlíčkova Brodu a postoupilo mezi čtyři nejlepší týmy Hradeckého a Pardubického kraje. Do finálových bojů v Hlinsku však nastoupilo v neúplné sestavě a tím ztratilo možnost poprat se o postup na MČR v Prostějově. Nakonec obsadilo konečné čtvrté místo.

Stejnou soutěž odehrálo i družstvo B v sestavě: Marika Rothová, Marie Humňalová, Jan Jelínek a Alena Polášková. Tento tým sbíral hlavně cenné zápasové zkušenosti a v soutěži skončil již po odehrání základní skupiny.

Z individuálních výkonů je třeba vyzdvihnout zejména úspěchy Adama Sedláčka a Martina Fialy. Adam sehrál 16 turnajů, z toho na 7x zvítězil, 1x skončil druhý a 6x byl třetí. Martin se zúčastnil 22 turnajů, z toho tři turnaje vyhrál, na jednom skončil druhý a čtyřikrát byl třetí.

Mladší žáci

Áčko smíšených družstev ve složení: Vojtěch a Matěj Talábovi, Martin Ferkl, Oliver Lidický, Simona Křepinská a Ester Köhlerová - hrál nejvyšší soutěž Junior Tour - O putovní pohár prezidenta ČTS. Po třech vítězstvích skončil na celkovém pátém místě, čímž si zajistil účast v této nejvyšší soutěži i pro příští rok.

Úspěšně si počínalo i béčko. V sestavě Mikolay Lis, Petr Flössel, Jakub Martinec, Michal Hampl, Adam Fiebinger, Natálie Nývltová, Daniela Hrudíková, Natálie Lajská, Eliška Hrabalová a Aneta Martincová - zvítězilo v krajské soutěži A a postoupilo do krajského přeboru.

Starší žáci

Družstvo starších žáků ve složení: Tomáš Křepinský, Filip Syrovátka, Richard a Martin Ferklovi, Oliver Lidický, Jiří Fiedler, Alicja Topolewska, Simona Křepinská, Ester Köhlerová a Adéla Radová – se v osmičlenném poli umístilo na sedmém místě a sestoupilo do krajského přeboru.

Dorostenci

Tým dorostenců ve složení: David Kirnig, Tomáš Křepinský, David Korbel, Filip Syrovátka, Richard Ferkl, Jan Strachota, Kristýna Kvochová, Alicja Topolewska, Karolína Ferklová a Adéla Radová – si třemi vítězstvími zajistil šesté místo a udržel se v krajském přeboru.

Dospělí

Družstvo dospělých v sestavě: Petr Vykoukal, Libor Davídek, Tomáš Fajfr, Petr Efler, Michal Baťka, Martin Hrudík, Jan Adamczyk, Tereza Orlowská, Kristýna Kvochová, Natalia Slawiňska a Alicja Topolewska – si dvěma vítězstvími zajistilo šesté místo a udrželo se v krajském přeboru.

Úspěšná sezóna 2014 tenisových družstev TJ LOKO Trutnov

Nejmladší děti si zahrály Memoriál Zdeňka Kocmana v minitenise, kde po vítězství ve skupině obsadily konečné třetí místo. Oporami tohoto týmu byli především Ondřej Martinec a Martin Vokatý.


Družstvo minitenisu - zleva: Martin Vokatý, Ondřej Martinec, Alena Polášková, Marie Humňalová, Marika Rothová.

Družstvu babytenistů se na tomto memoriálu rovněž podařilo vyhrát skupinu a obsadit celkové čtvrté místo. Ze členů tohoto týmu se nejvíce dařilo Adamu Sedláčkovi a Elišce Hrabalové, kteří v uplynulé sezóně dosáhli i několika individuálních úspěchů. Adam si zahrál finále dvouhry na turnajích v Letovicích a Pardubicích, Eliška triumfovala na turnaji v Hradci Králové a na domácím turnaji si zahrála finále.


Družstvo babytenisu - zleva Adam Sedláček, Martin Fiala, Eliška Hrabalová, Aneta Martincová.


Družstvo babytenisu - zleva: Martin Fiala, Aneta Martincová, Eliška Hrabalová, Adam Sedláček.

Mladší žáci bojovali v nejvyšší krajské soutěži Junior Tour, ve které obsadili šesté místo. Na úspěchu se nejvíce podíleli Tomáš Křepinský, Ríša Ferkl, Oliver Lidický, Martin Ferkl a z dívek Simona Křepinská a Ester Köhlerová.

Družstvu starších žáků, které hrálo Královehradecký krajský přebor, se podařilo postoupit do nejvyšší soutěže Junior Tour. K oporám týmu patřili především Filip Syrovátka, který na krajském žebříčku obsadil 32. místo a David Korbel, jenž se umístil na 42. místě.

Dorostenci bojovali v Královehradecké krajské soutěži a podařilo se jim vyhrát svoji skupinu a postoupit do vyšší třídy.

Družstvo dospělých se umístilo na pátém místě Královehradeckého krajského přeboru.

 

Soutěže smíšených družstev
(rok 2023)

Soutěže smíšených družstev
(rok 2022)

Soutěže smíšených družstev
(rok 2021)

Soutěže smíšených družstev
(rok 2020)

Soutěže smíšených družstev
(rok 2019)

Soutěže smíšených družstev
(rok 2018)

 
© Tenis Trutnov, © HAVLIS

TOPlist