Družstva

Úspěšná sezóna 2015 tenisových družstev TJ Lokomotiva Trutnov

Minitenis

Družstvo trutnovských minitenistů ve složení - Marek Johan, Alena Polášková, Jan Jelínek, David Hynek a Sofie Köhlerová - si zahrálo Memoriál Zdeňka Kocmana ve hradecké skupině A. V této šestičlenné skupině obsadil tým čtvrté místo a do dalších bojů tak nepostoupil.

Babytenis

Babytenisové družstvo A v sestavě: Adam Sedláček, Martin Fiala, Martin Vokatý, Ondra Martinec a Anna Červíčková - vyhrálo hradeckou skupinu B Memoriálu Zdeňka Kocmana. V semifinálových vyřazovacích bojích zdolalo áčko Jiskry Havlíčkova Brodu a postoupilo mezi čtyři nejlepší týmy Hradeckého a Pardubického kraje. Do finálových bojů v Hlinsku však nastoupilo v neúplné sestavě a tím ztratilo možnost poprat se o postup na MČR v Prostějově. Nakonec obsadilo konečné čtvrté místo.

Stejnou soutěž odehrálo i družstvo B v sestavě: Marika Rothová, Marie Humňalová, Jan Jelínek a Alena Polášková. Tento tým sbíral hlavně cenné zápasové zkušenosti a v soutěži skončil již po odehrání základní skupiny.

Z individuálních výkonů je třeba vyzdvihnout zejména úspěchy Adama Sedláčka a Martina Fialy. Adam sehrál 16 turnajů, z toho na 7x zvítězil, 1x skončil druhý a 6x byl třetí. Martin se zúčastnil 22 turnajů, z toho tři turnaje vyhrál, na jednom skončil druhý a čtyřikrát byl třetí.

Mladší žáci

Áčko smíšených družstev ve složení: Vojtěch a Matěj Talábovi, Martin Ferkl, Oliver Lidický, Simona Křepinská a Ester Köhlerová - hrál nejvyšší soutěž Junior Tour - O putovní pohár prezidenta ČTS. Po třech vítězstvích skončil na celkovém pátém místě, čímž si zajistil účast v této nejvyšší soutěži i pro příští rok.

Úspěšně si počínalo i béčko. V sestavě Mikolay Lis, Petr Flössel, Jakub Martinec, Michal Hampl, Adam Fiebinger, Natálie Nývltová, Daniela Hrudíková, Natálie Lajská, Eliška Hrabalová a Aneta Martincová - zvítězilo v krajské soutěži A a postoupilo do krajského přeboru.

Starší žáci

Družstvo starších žáků ve složení: Tomáš Křepinský, Filip Syrovátka, Richard a Martin Ferklovi, Oliver Lidický, Jiří Fiedler, Alicja Topolewska, Simona Křepinská, Ester Köhlerová a Adéla Radová – se v osmičlenném poli umístilo na sedmém místě a sestoupilo do krajského přeboru.

Dorostenci

Tým dorostenců ve složení: David Kirnig, Tomáš Křepinský, David Korbel, Filip Syrovátka, Richard Ferkl, Jan Strachota, Kristýna Kvochová, Alicja Topolewska, Karolína Ferklová a Adéla Radová – si třemi vítězstvími zajistil šesté místo a udržel se v krajském přeboru.

Dospělí

Družstvo dospělých v sestavě: Petr Vykoukal, Libor Davídek, Tomáš Fajfr, Petr Efler, Michal Baťka, Martin Hrudík, Jan Adamczyk, Tereza Orlowská, Kristýna Kvochová, Natalia Slawiňska a Alicja Topolewska – si dvěma vítězstvími zajistilo šesté místo a udrželo se v krajském přeboru.

 

Úspěšná sezóna 2014 tenisových družstev TJ LOKO Trutnov

Nejmladší děti si zahrály Memoriál Zdeňka Kocmana v minitenise, kde po vítězství ve skupině obsadily konečné třetí místo. Oporami tohoto týmu byli především Ondřej Martinec a Martin Vokatý.


Družstvo minitenisu - zleva: Martin Vokatý, Ondřej Martinec, Alena Polášková, Marie Humňalová, Marika Rothová.

Družstvu babytenistů se na tomto memoriálu rovněž podařilo vyhrát skupinu a obsadit celkové čtvrté místo. Ze členů tohoto týmu se nejvíce dařilo Adamu Sedláčkovi a Elišce Hrabalové, kteří v uplynulé sezóně dosáhli i několika individuálních úspěchů. Adam si zahrál finále dvouhry na turnajích v Letovicích a Pardubicích, Eliška triumfovala na turnaji v Hradci Králové a na domácím turnaji si zahrála finále.


Družstvo babytenisu - zleva Adam Sedláček, Martin Fiala, Eliška Hrabalová, Aneta Martincová.


Družstvo babytenisu - zleva: Martin Fiala, Aneta Martincová, Eliška Hrabalová, Adam Sedláček.

Mladší žáci bojovali v nejvyšší krajské soutěži Junior Tour, ve které obsadili šesté místo. Na úspěchu se nejvíce podíleli Tomáš Křepinský, Ríša Ferkl, Oliver Lidický, Martin Ferkl a z dívek Simona Křepinská a Ester Köhlerová.

Družstvu starších žáků, které hrálo Královehradecký krajský přebor, se podařilo postoupit do nejvyšší soutěže Junior Tour. K oporám týmu patřili především Filip Syrovátka, který na krajském žebříčku obsadil 32. místo a David Korbel, jenž se umístil na 42. místě.

Dorostenci bojovali v Královehradecké krajské soutěži a podařilo se jim vyhrát svoji skupinu a postoupit do vyšší třídy.

Družstvo dospělých se umístilo na pátém místě Královehradeckého krajského přeboru.

Soutěže smíšených družstev - rok 2016

Soutěže smíšených družstev - rok 2015

Soutěže smíšených družstev - rok 2014

 
© Tenis Trutnov, © HAVLIS

TOPlist